Rasti talentų sunku. Su mumis lengviau.

Palengvinkite savo darbą – naudokite visiškai integruotas technologijas ir remkitės profesionaliomis klientų aptarnavimo paslaugomis.

Pradėti ►

accusourcehr-tec-forward
KĄ SAKO SKAIČIAI

Kodėl mūsų klientams patinka „AccuSourceHR“

Padidinkite darbuotojų samdos efektyvumą su patikimu duomenų patikros partneriu. Savo klientams garantuojame operatyvų darbą, patikimas paslaugas, atitinkančias specifinius sektoriaus poreikius, ir geriausią klientų valdymą bei aptarnavimą. Kasdien stebime, į kokią dalį skambučių atsiliepiama gyvai, kad mūsų komanda būtų pasiruošusi padėti, kai tik jums prireiks.

0%

klientų mūsų platformą vertina kaip geriausią

0%

klientų mūsų aptarnavimą vertina kaip aukščiausios kokybės

0%

greitesnis samdos procesas nuo kandidato iki darbuotojo

Kodėl „AccuSourceHR“?

 

Išbandykite mūsų unikalų į klientą orientuotą požiūrį į duomenų patikrą

 

 

 

„AccuSourceHR“ garantuoja greitas, išsamias ir tikslias ataskaitas. Vos 5 % duomenų patikros įmonių yra sertifikuotos Profesinės biografinių duomenų patikros specialistų asociacijos (angl. Professional Background Screening Association, PBSA). „AccuSourceHR“ yra PBSA sertifikuota narė steigėja. Mūsų įmonės teisininkų vadovaujama atitikties komanda, sertifikuota duomenų privatumo srityje, rūpinasi, kad mūsų klientai būtų nuolat informuojami apie greitai besikeičiančias taisykles ir teisės aktus, ir taip padeda sumažinti jų teisinę riziką. Padedame kurti ir palaikyti kokybiškas, reikalavimus atitinkančias duomenų patikros programas, pritaikytas konkrečiai jūsų sektoriaus ir organizacijos poreikiams.

government-tech

 

AccuSourceHR Bullseye.40 Narkotinių medžiagų ir alkoholio vartojimo patikra
AccuSourceHR Bullseye.40 Profesinės sveikatos specialistų paslaugos
AccuSourceHR Bullseye.40 Transporto priemonių duomenys
AccuSourceHR Bullseye.40 Stebėjimo sąrašas ir atitikties duomenų bazė
AccuSourceHR Bullseye.40 Teismo registrai
AccuSourceHR Bullseye.40 Duomenų apie išsilavinimą ir darbo patirtį patikra
AccuSourceHR Bullseye.40 Tapatybės patikrinimas
AccuSourceHR Bullseye.40 Kreditingumo patikros
AccuSourceHR Bullseye.40 Tarptautinė biografinių duomenų patikra
AccuSourceHR Bullseye.40 Specializuotos programos
AccuSourceHR Bullseye.40 Socialinių tinklų patikra

Mūsų technologija „SourceDirect“ yra lengvai integruojama su trečiųjų šalių platformomis naudojant šiuolaikinę programų sąsają „RESTful“, todėl galite naudotis visomis integruoto dirbtinio intelekto galimybėmis. Dirbame su beveik visomis pagrindinėmis kandidatų stebėjimo sistemomis (angl. applicant tracking systems, ATS) ir žmogiškųjų išteklių informacinėmis sistemomis (angl. human resources information systems, HRIS), kad būtų galima lengvai integruoti ir supaprastinti įdarbinimo procesus. Vienoje galingoje ir intuityvioje platformoje galite užsisakyti naujas duomenų patikros paslaugas, stebėti pažangą ir peržiūrėti savo duomenis. Mobiliesiems įrenginiams pritaikyta ir tekstą palaikanti technologija „SourceDirect“ garantuoja puikią patirtį kandidatams, nepriklausomai nuo to, ar jie dalyvauja duomenų patikros procese būdami prie kompiuterio ar kalbėdami mobiliuoju telefonu.  

tec stacked mockup

 

Mūsų kompetentingi ir empatiški specialistai padės jums rasti geriausius kandidatus. Dirbkite tiesiogiai su „AccuSourceHR“ klientų valdymo ekspertais, kurie išmano jūsų sektorių ir yra pasirengę padėti atsakyti į sudėtingus klausimus apie reikalavimų laikymąsi, išspręsti organizacines problemas ir rekomenduoti geriausią praktiką. Mūsų aukščiausio lygio aptarnavimo paslaugos ir nuosekli kokybės stebėsena garantuoja puikią patirtį visiems jūsų organizacijos galutiniams naudotojams ir kandidatams.

JAV dirbantys „AccuSourceHR“ komandos nariai turi Profesinės biografinių duomenų patikros specialistų asociacijos (angl. Professional Background Screening Association, PBSA) ir Sąžiningo kreditinių ataskaitų sudarymo akto (angl. Fair Credit Reporting Act, FCRA) atitikties sertifikatus. Investuojame į tęstinį mokymąsi ir nuolatinį kvalifikacijos kėlimą, kad užtikrintume, jog mūsų efektyviai dirbanti komanda visada žengtų koja kojon su naujovėmis. 

„AccuSourceHR“ garantuoja išskirtinį klientų aptarnavimą ir žaibišką atsakymą į jūsų skambučius ir el. laiškus. Mes suprantame, kad rasti gerų darbuotojų yra sunku, todėl esame pasiryžę jums padėti.

Specializuojamės įvairiuose sektoriuose ir srityse:
AccuSourceHR Bullseye.40 darbuotojų paieška
AccuSourceHR Bullseye.40 sveikatos priežiūra
AccuSourceHR Bullseye.40 švietimas
AccuSourceHR Bullseye.40 transportas
AccuSourceHR Bullseye.40 valdžios sektorius
AccuSourceHR Bullseye.40 svetingumas / pramogos
AccuSourceHR Bullseye.40 gamyba 

Integruokite savo biografinių duomenų patikras

„AccuSourceHR“ siūlo daugybę integracijos galimybių! Sujunkite savo duomenų patikros procesą su turima kandidatų stebėjimo (ATS) ar žmogiškųjų išteklių informacinės sistemos platforma, kad būtų paprasta naudoti. Apsilankykite mūsų partneriams skirtame puslapyje ir sužinokite, kaip galime padėti jums geriau išnaudoti šiuo metu naudojamą sistemą. Sąraše nerandate savo sistemos? Susisiekite su mumis ir kartu aptarsime integracijos galimybes.

abd-logo-color ADP Vantage ADP Workforce Now-2-1 Aqore-Logo Arcoro-2 Avionté+ Certified Partner Badge - Dark BambooHR-1 bluesky bullhorn-logo-1-1 ceipal-color-logo-1 Clear-Company clear-connect Greenhouse HireTouch-1 icims-hire-expectations jazz-hr-logo-color lever NeoEd NeoGov openforce Oracle-Taleo-Enterprise-Edition PageUp People Admin TalentEd Pereless-1 SucessFactors-1 smart-recruit symplr TargetRecruit-1-1 TEDS strategic talent management solutions logo tempworks-color-logo tenstreet_logo ukg-1 WorkBright Workday

accollades-accusourcehr

 

Įvertinimai, apdovanojimai ir padėkos

Sunkiai dirbame, kad patenkintume jūsų lūkesčius. Būtent toks požiūris padėjo „AccuSourceHR“ per daugelį metų pelnyti daugybę puikių įvertinimų.

BD PRE_EMPLOYMENT SCREENING ENTERPRISE

 

„HRO Baker’s Dozen“ apdovanojimas už paslaugų kokybę, paslaugų spektrą ir bendrą duomenų patikros paslaugų teikimą

BackgroundCheck_HighPerformer_Enterprise_HighPerformer-2DrugTesting_HighestUserAdoption_AdoptionDrugTesting_HighestUserAdoption_AdoptionBackgroundCheck_UsersMostLikelyToRecommend_Enterprise_NpsBackgroundCheck_EasiestToDoBusinessWith_Enterprise_EaseOfDoingBusinessWith-3BackgroundCheck_HighPerformer_Enterprise_Americas_HighPerformer

 

Minties lyderystė

„AccuSourceHR“ tinklaraštyje aptariamos tendencijos ir geriausios praktikos pavyzdžiai, kurie gali padėti atrinkti geresnius darbuotojus.

Peržiūrėti viską ►

Tips for Economical Background Screening

Conducting employment background screening is a crucial aspect of the hiring process, ensuring employers have visibility to any criminal records and...

Proctored Drug Screening

Drug testing is an essential aspect of maintaining safe and productive workplaces. When conducting lab-based or instant drug testing, employees...

Why Social Media Screening is Vital to Mitigating Risk and Building a Quality Workforce

As the digital era evolves, social media grows in popularity as a recreational and professional online activity. Personal social media presence and...

Norite sutaupyti laiko ir optimizuoti savo įdarbinimo procesą?

Susisiekite su mumis dar šiandien ir gaukite nemokamą turimų duomenų patikros programų analizę. Džiaugiamės galėdami pasidalyti savo žiniomis ir padėti jums supaprastinti įdarbinimo procesą jau šiandien.

Pradėti ►