Apie „AccuSourceHR“ trumpai

Pritaikomi biografinių duomenų patikros sprendimai

Pradėti ►

resources

 

Rasti talentų sunku. Su mumis lengviau. Esame šios srities lyderiai, nes teikiame samdos specialistams paslaugas, kurios palengvina jų darbą ir atliepia svarbiausius poreikius.  

„AccuSourceHR“ siūlo technologiją, kurią galima sklandžiai integruoti su esamomis sistemomis ir supaprastinti visus procesus – nuo duomenų patikros ir priėmimo į darbą iki nuolatinės stebėsenos. Jums padės JAV dirbantys ekspertai, kurie yra puikiai išmokyti ir gerai išmano pasaulinės biografinių duomenų patikros pramonės subtilybes. Mes niekada neperduodame duomenų, klientų aptarnavimo paslaugų ar gamybos darbų užsienio šalims, todėl viso duomenų patikros proceso metu užtikriname saugumą ir aukščiausios klasės paramą klientams bei kandidatams. Laikytis reikalavimų visai nesunku, kai turi galingą programinę įrangą, patikimus užsakomuosius išteklius, puikiai išmokytą profesionalų komandą ir aukščiausio lygio aptarnavimą.

manufacturing-tech

„AccuSourceHR“ augimą skatina klientų rekomendacijos, strateginės partnerystės ir nauji produktai bei technologiniai sprendimai, kurie kuria vertę mūsų klientams. Siekiame operatyviai teikti kokybiškus, ekonomiškus ir individualius duomenų patikros sprendimus.

BD PRE_EMPLOYMENT SCREENING ENTERPRISE

 

„HRO Baker’s Dozen“ apdovanojimas už paslaugų kokybę, paslaugų spektrą ir bendrą duomenų patikros paslaugų teikimą

Jennifer Daimon Headshot in circle-1

Jennifer Daimon, Esq.
CIPM, CIPP/E

Director of Compliance & Chief Privacy Officer

 

Atitiktis

„AccuSourceHR“ užtikrina aukščiausios klasės individualiai pritaikytą programų valdymą. Visi pateikti duomenys turi atitikti griežtas kokybės kontrolės priemones – taip užtikrinamas jų aktualumas, tikslumas ir teisinis pagrįstumas. Griežtai laikomės Sąžiningo kreditinių ataskaitų sudarymo akto (angl. Fair Credit Reporting Act, FCRA) ir Lygių užimtumo galimybių komisijos (angl. Equal Employment Opportunity Commission, EEOC) nuostatų, taikomų ataskaitas vartotojams teikiančioms įmonėms, taip pat visų galiojančių federalinių, valstijų, vietos ir tarptautinių įstatymų bei gairių.

Siekdama užtikrinti, kad būtų laikomasi visų taikomų federalinių, valstijų, vietos ir tarptautinių teisės aktų, „AccuSourceHR“ turi teisininkų vadovaujamą atitikties skyrių ir aktyviai dalyvauja Profesinės biografinių duomenų patikros specialistų asociacijos (angl. Professional Background Screening Association, PBSA), kuri yra svarbiausia profesinė organizacija darbuotojų duomenų patikros srityje, veikloje.

Mūsų atitikties direktorė ir duomenų privatumo vadovė turi daugiau nei 10 metų patirties biografinių duomenų patikros srityje ir puikiai supranta tiek darbdavių, tiek vartotojams ataskaitas teikiančių įmonių poreikius. Be to, dirbame kartu šalyje pripažintos advokatų kontoros „Seyfarth Shaw, LLP“ darbo teisės srities ekspertais. „AccuSourceHR“ savo klientams teikia aktualią teisinę informaciją, kuri padeda neatsilikti nuo nuolat kintančių duomenų patikros teisės aktų ir tendencijų. Organizuojame teisininkų vedamus internetinius seminarus, rengiame naujienų pranešimus ir kuriame užsakomuosius mokymo vaizdo įrašus, atitikties tinklaraščio turinį ir ketvirtines / metines klientų apžvalgas.

Faktai apie įmonę:

AccuSourceHR Bullseye.40 Akredituota Profesinės biografinių duomenų patikros specialistų asociacijos (angl. Professional Background Screening Association (PBSA) narė steigėja
AccuSourceHR Bullseye.40 Žmogiškųjų išteklių valdymo draugijos (angl. Society of Human Resource Managers (SHRM) and American Staffing Association (ASA) narė
AccuSourceHR Bullseye.40 Programinės įrangos suderinamumas su daugiau nei 40 kandidatų stebėjimo (ATS) ir personalo informacinių sistemų (HRIS) platformų, kad būtų lengva integruoti
AccuSourceHR Bullseye.40 Strateginė partnerystė su geriausiomis piktnaudžiavimo psichoaktyviosiomis medžiagomis tyrimų laboratorijomis ir profesinės sveikatos klinikomis
AccuSourceHR Bullseye.40 Įsteigta 1999 m. kaip Kalifornijos C korporacija
AccuSourceHR Bullseye.40 Pagrindinė būstinė Finikse, Arizonoje, USA

+0

prekių ir paslaugų

0

kasmet apdorojamos paslaugos

0

klientų organizacijų

0

aktyvių sistemos naudotojų

transportation-tech

 

„AccuSourceHR“ kasmet apdoroja daugiau nei 2,6 milijono paslaugų užklausų iš daugiau nei 5 000 klientų organizacijų, turinčių daugiau nei 36 000 aktyvių sistemos naudotojų JAV ir užsienyje. Mūsų saugi internetinė platforma yra neribotos apimties, todėl galime sklandžiai prijungti net didžiausius ir sudėtingiausius klientus. Kiekvieno kliento duomenų patikros programą „AccuSourceHR“ pritaiko taip, kad ji atitiktų konkretaus sektoriaus ir organizacijos reikalavimus.

Būdama šios srities lyderė „AccuSourceHR“ užtikrina geriausią aptarnavimo laiką ir aukščiausios kokybės duomenų patikros rezultatus. Turime daugiau nei 4 000 nepriklausomų tyrėjų, dirbančių JAV ir užsienyje, kurie yra itin griežtai reguliuojamų pramonės šakų specialistai.

Daugiau nei 200 šalių ir teritorijų visame pasaulyje teikiame visas duomenų patikros paslaugas, įskaitant teistumo (neteistumo), išsilavinimo, darbo patirties, rekomendacijų, transporto priemonių, pasų ir vyriausybės išduotų asmens tapatybės dokumentų duomenų patikras. Klientų patogumui siūlome vieną duomenų tvarkymo platformą vidaus ir tarptautinėms paslaugoms bei atitikties konkrečių šalių teisės aktams išteklius. 

Klientai

„AccuSourceHR“ džiaugiasi turėdama didelę klientų bazę. Dirbame įvairiose srityse nacionalinėse ir tarptautinėse rinkose: darbuotojų atrankos, sveikatos priežiūros, valdžios sektoriaus, švietimo, gamybos, transporto, viešbučių ir pramogų bei daugelyje kitų.

Pradėti ►